Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Kütahya Bölgede aday personel tebligatlarını aldı

29 EYLÜL 2020

Kütahya Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerde ziraat mühendisi ve kooperatif görevlisi olarak istihdam edilecek 20 aday personelin tebligat töreni gerçekleştirildi.

Bölge Birliği toplantı salonunda gerçekleşen törene, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Kütahya Bölge Müdürü Özkan İnci, Bölge Müdür Yardımcısı Serhat Özübek, Bölge Birliği personeli ve aday personel katıldı.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır törende yaptığı konuşmada,  “Çiftçilerimiz bizlerin varlık sebebidir. Onlara güler yüzle hizmet etmek boynumuzun borcudur. Sizler de artık bu köklü kuruluşun bir üyesisiniz, görevinizi layığıyla yapacağınıza canı gönülden inanıyorum. Size ve kurumumuza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum’’ dedi.

Kütahya Bölge Müdürü Özkan İnci de şunları kaydetti: “Tarım Kredi Kooperatifleri çalıştığı, ürettiği sürece var olan köklü bir kuruluştur. Gece gündüz çalışarak çiftçilerimize hizmet edeceğiz ve kurumumuzu daha da ileri noktalara taşıyacağız. Sizlerden beklentimiz oldukça yüksek, kendinizi işinize vererek çalışacağınıza ve kurumumuza artı değer katacağınıza yürekten inanıyorum. Hepinize görevinizde başarılar ve kolaylıklar dilerim.’’

Konuşmaların ardından tebligatları takdim edilen aday personel, dört gün sürecek uyum eğitiminin ardından kooperatiflerdeki görevlerine başlayacak.

Emrah BASTI / KÜTAHYA