Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Kütahya Bölge’de 2020 yılı Performans sırlamasına giren Kooperatiflere plaket verildi.

14 NİSAN 2021

2020 yılında 1.618 birim Kooperatif içerisinde, Performans sıralamasında dereceye giren Kooperatiflere Kütahya Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Hak Hamit Kaya, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Özdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şevki Çorapsız ve Bölge Müdürü Serhat Özübek tarafından plaket verildi.

Performans sıralamasında Türkiye 1.si olan 360 sayılı Sorkun Tarım Kredi Kooperatifi adına plaketi Kooperatif Müdürü Musa Yamalı,

Türkiye 2.si 1959 sayılı Ümraniye Tarım Kredi Kooperatifi adına plaketi, Kooperatif Yetkilisi Recep Anıl Taşer,

Türkiye 4.sü 1836 sayılı Bağlıca Tarım Kredi Kooperatifi adına plaketi, Müdür Yardımcısı Hakan Coşgun aldı.

Bölge Müdürü Serhat Özübek, Plaketlerin takdimi sırasında yaptığı konuşmasında 2020 yılının Ülkemiz adına zor geçen bir yıl olduğunu vurgulayarak; ‘’Bu zorlu geçen yılda göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan ötürü her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kütahya Bölge Birliği olarak her zaman çiftçilerimizin ve ortaklarımızın yanında olmaya, mesai mefhumu gözetmeden çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah 2021 yılında da yakalamış olduğumuz başarı istikrarını koruyarak, Kurumumuzun sağlamış olduğu imkânlardan daha fazla çiftçimizin ve vatandaşımızın yararlanmasını sağlamak için çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ dedi.

Plaket takdiminin ardından Kooperatif yetkilileriyle hatıra fotoğrafı çektirildi.