Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

BÖLGE BİRLİĞİMİZDE ADAY PERSONELLER TEBLİGATLARINI ALDI

16 ARALIK 2021

BÖLGE BİRLİĞİMİZDE ADAY PERSONELLER TEBLİGATLARINI ALDI

Kütahya Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerde ziraat mühendisi ve kooperatif görevlisi olarak istihdam edilecek 30 aday personelin tebligat töreni gerçekleştirildi.

Bölge Birliği Özkan İNCİ Konferans salonunda gerçekleşen törene, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal KACIR, Kütahya Bölge Müdürü Serhat ÖZÜBEK, Bölge Müdür Yardımcısı Ali MOLLAOĞLU, Cengizhan ER, Nejla KARAMANLI ve aday personeller katıldı.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı Köksal KACIR törende yaptığı konuşmada, “Hepiniz Türkiye‘mizin en büyük çiftçi ailesine hoş geldiniz,  Çiftçilerimiz bizlerin varlık sebebidir. Onlara güler yüzle hizmet etmek boynumuzun borcudur. Sizler de artık bu köklü kuruluşun bir üyesisiniz, görevinizi layığıyla yapacağınıza canı gönülden inanıyorum. Size ve kurumumuza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Kütahya Bölge Müdürü Serhat ÖZÜBEK ‘de şunları kaydetti :”Hizmet edeceğiniz kurum eli nasır tutmuş çiftçilerimizin kurduğu bir kuruluştur, Gece gündüz çalışarak çiftçilerimize hizmet edeceğiz ve kurumumuzu daha da ileri noktalara taşıyacağız. Sizlerden beklentimiz oldukça yüksek, kendinizi işinize vererek çalışacağınıza ve kurumumuza artı değer katacağınıza yürekten inanıyorum. Hepinize görevinizde başarılar ve kolaylıklar dilerim.”

Konuşmaların ardından tebligatları takdim edilen aday personel, 3 gün serecek oryantasyon eğitiminin ardından kooperatiflerdeki görevlerine başlayacak.