KÜTAHYA BÖLGE’DE 2018 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

            Kütahya Bölge Birliğine, bağlı 152 kooperatifin faaliyetlerinin incelendiği değerlendirme toplantısı Bölge Birliği toplantı salonunda yapıldı.

            Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Bölge Müdürü Özkan İnci, Bölge Birliği Kıdemli Avukatı Lütfi İhsan Köse. Merkez Birliği Kredi Politikaları Birim Müdürü Veysel Tolga Atik, Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet Şeker, Halil Oyan, Mesut Özgür, Bölge Birliği Kontrolörü Bahadır Akkuş, Bölge Birliği Personelleri ve Kooperatiflerin Birinci Derece Yetkililerinin katıldığı toplantıda 2018 Yılının Değerlendirmesinin yanı sıra 2019 yılında yapılması planlanan çalışmalar istişare edildi. 

            Toplantının açılışında konuşan İnci; Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır’ ın toplantıya iştirakinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

            2018 Yılının Kütahya Bölge Birliği adına oldukça başarılı ve verimli geçen bir yıl olduğunu ve bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür eden İnci; 2019 yılında da bu başarı ve istikrarın devam edeceğine inancının tam olduğunu belirterek sözlerini sonlandırdı.

            Toplantıda ayrıca Bölge Müdürü İnci tarafından Kütahya Bölge Birliğinin 2018 Yılına ait çalışmaları hakkında bir sunum gerçekleştirildi.

            Toplantının devamında Emekliye ayrılan Personellere ve Çeşitli Kategorilerde başarılı olan Kooperatiflere Plaket ve Başarı Belgesi verildi.

            Toplantının son bölümünde Kredi Politikaları Birim Müdürü Veysel Tolga Atik tarafından Sübvansiyonlu Krediler hakkında bir sunum gerçekleştirildi. Bölge Müdür Yardımcılarının kendilerine ait birimler hakkında bilgilendirmede bulunmalarının ardından karşılıklı fikir alışverişiyle toplantı sona erdi.

 

Kütahya/Emrah BASTI

Okunma 284 defa