VALİ DR.ÖMER TORAMAN TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ KÜTAHYA BÖLGE BİRLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya Bölge Birliği Müdürlüğünü ziyaret etti.

        Ziyaret esnasında Bölge Müdürü Özkan İNCİ’ tarafından Vali TORAMAN’ a Tarım Kredi Kooperatifleri ve Kütahya Bölge Birliği faaliyetleri hakkında kapsamlı bir bilgilendirme yapıldı. Bölge Müdürü İNCİ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kooperatif ortaklarımızın ve çiftçilerimizin refah seviyelerinin yükseltilebilmesi için ekip olarak yedi yirmi dört yorulmadan çalıştıklarını belirtti.

        Kütahya Bölge Birliğine gerçekleştirilen ziyarette Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN’a Bölge Müdürü Özkan İNCİ tarafından Bölge Birliği ve Bağlı Kooperatifler de  önümüzde ki dönemde yapılması planlanan sözleşmeli üretim çalışmaları ve ürün alımları konularında bilgi verildi.

        Vali Dr. Ömer TORAMAN daha sonra Bölge Müdürü Özkan İNCİ ve Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet ŞEKER, Halil OYAN, Mesut ÖZGÜR ile birlikte Kütahya Bölge Birliği hizmet binasını dolaşarak Bölge Birliği Personelleri ile sohbet etti.

        Tarım Kredi Birlik Gıda Standı ve Eski Tarım Aletleri Sergi alanını inceleyen TORAMAN; Bölge Müdürü İNCİ ve Bölge Müdür Yardımcılarına başarılar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.

Kütahya/Emrah BASTI

Okunma 507 defa