Kütahya Bölgede Eğitim Rüzgârı

Kütahya Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerde görev yapan personellere yönelik ‘‘Pazarlama, İletişim ve İkna Teknikleri, İş Güvenliği Yenileme ve Finansal Okur Yazarlık’’ eğitimleri Afyonkarahisar ilinde düzenlendi.

Korel Thermal Resort Hotel’de gerçekleşen ve 26-29 Kasım Tarihlerini kapsayan eğitimlere Bölge Müdürü Özkan İNCİ, Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet ŞEKER, Halil OYAN, Mesut ÖZGÜR, Gübretaş İzmir Bölge Müdürü Hasan ALTAS, Bölge Birliği personelleri ve kooperatif çalışanları katıldı.

Açılışta yaptığı konuşmada, Merkez Birliği Genel Müdürlüğüne, düzenlenen bu eğitimden ve desteklerinden ötürü teşekkür eden Bölge Müdürü Özkan İNCİ; bu tür eğitimlerin personelin motivasyonunu ve kaynaşmasını arttırdığını, ekip ruhunu geliştirdiğini, eğitimlerin son derece önemli olduğunu ve sahaya olumlu yansıdığını söyledi. Katılımcılara bugüne kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür eden İNCİ; ‘’Eğitimlerin Kurumumuza ve sizlere faydalı olmasını diliyorum’’ diyerek sözlerini sonlandırdı.

26-27 ve 28-29 Kasım tarihlerinde düzenlenen eğitimlerde, Uzman Eğitimciler Hakan TURGUT ve Canten KAYA tarafından Pazarlama, İletişim ve İkna Teknikleri eğitimi Ahmet ÖZKAN Tarafından İş Güvenliği Yenileme eğitimi, Bölge Birliği Yönetmen Yardımcıları Emrah BASTI ve Fatih KARA tarafından Finansal Okur Yazarlık eğitimleri verildi.

Ayrıca Dört gün süren eğitimlerde, Tahsilat ve İkrazaat çalışmaları başta olmak üzere, Performans, Satış, Pazarlama ve sahada karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri hakkında istişarelerde bulunuldu.

 

Emrah BASTI

Okunma 484 defa